UZM. DR. M. FATİH SOMUNCU

Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi (İngilizce Tıp) mezunudur. Dokuz Eylül Üniversitesinde ihtisas yapmıştır. Bilkent Üniversitesinde İşletme Master’ını tamamlamıştır. Özel Sağlık sektöründe  klinikler kurmuş ve genel müdürlüklerini yapmıştır. Bakü Tiflis Ceyhan Ham Petrol Boru Hattında acil sağlık hizmetleri medikal direktörlüğü yapmıştır. Sağlık bakanlığına bağlı çalışan Portekizli Heliportugal hava ambulans firmasında  Türkiyenin ilk ambulans uçaklar medikal direktörlüğünü  yapmıştır. Ankarada Özel Güven Hastanesinde, Koru Sağlık Grubunda, Medikal Park Hastanelerinde hem doktorluk hem de yönetici olarak görev yapmıştır.

Sağlık Bakanlığı tarafından açılan kurslarda Gazi Üniversitesi, Yıldırım Beyazıt Üniversitesi, İstanbul Medipol Üniversitelerinde Mezoterapi, Akupunktur, Hipnoz, Kupa, Ozon Terapi Eğitimlerine katılarak sertifika almaya hak kazanmıştır.

Kulak Akupunturu (Auriculomedicine) alanında dünyaca ünlü, Fransız Dr. Nogier den temel eğitim ve ileri eğitimleri modüllerini tamamlamış ve belge almaya hak kazanmıştır.

Posturoloji eğitimini ise dünyaca ünlü Fransız asıllı Dr. M. Marignan dan almıştır. Hipnoz alanında eğitimlerini Türkiyede Hipnoz denilince akla gelen marka isimler olan Dr. Ali Eşref Müezzinoğlu ve Avrupa Hipnoz Derneği Yönetim Kurulu üyesi de olan Dr. Ali Özden Öztürk den almıştır.

Medikal Estetik alanında eğitimlerini dünya markası olan Allergan Medical Instutue eğitimcilerinden bire bir almıştır.

Yurt içi ve Yurt dışında sayısız seminer , konferans ve kongrelere katılmış ve sunumlar da yapmış olan Dr Somuncu, aynı zamanda sivil toplum kuruluşları alanında da oldukça aktif görevler yürütmektedir.

AnkaraSağlık Turizmi Derneği Kurucu Başkanı ve Türkiye Sağlık Turizmi Platformu Kurucu Başkanlığını yürütmektedir.

Sayısız kitap, dergide makaleleri yer almış, çeşitli Radyo ve TV lerde programlara katılmıştır. Amerika, Almanya, İsveç, Arnavutluk, Makedonya, Kosova, Sırbistan, Irak, Birleşik Arap Emirlikleri, Libya, Afganistan, Moritanya gibi bir çok ülkeye seyahat ederek oradaki sağlık sistemlerini ve teknolojileri inceleme fırsatı bulmuştur.

İyi derecede İngilizce bilmektedir. Film seyretmek, seyahat etmek, Yelken hobileri arasındadır. Deniz aşığıdır.  Hayata sevgi penceresinden bakmaktadır. Yaşamın delice ve cesaretle oynanan bir oyun olduğunu düşünmektedir. Bu oyunda kural ihlali yapmadan saygı ile sevgi ile hasretle ‘an’  da kalarak yaşamaya çalışmaktadır. Kainatın büyüklüğü karşısında  bir nokta dahi olmadığının bilincindedir. Yaratılanları, yani sizleri yaratandan ötürü çok sevmektedir.

SAÇ EKİMİNDE TECRÜBE

Saç Ekimine ilişkin bütün hizmetleri veriyoruz. En son teknolojik aletlerle, en yeni tekniklerle, çok ahlaklı ve tecrübeli bir ekiple, steril ortamlarda, A Plus hastanelerde, ameliyathane ortamında, uygun fiyatlara kaliteli hizmete ulaşmak için bize fotoğraflarınızı göndermeniz yeterlidir. Aynada her bakışta bizi  güzel bir şekilde  anmak ister misiniz ? Biz çok isteriz… Yaptığımız vaka örneklerini görmek, önceki vakalarımızla tanışmak ve ücretsiz saç analizi için sizleri kliniğimize bir kahve içmeye davet ediyoruz, kırk yıl hatırı olsun diye… Hep iyi hatırlamak ve hatırlanmak için… Amacımız işimizi icra ederken, iyi niyetler, güzel dostluklar biriktirmektir.

Saç Ekimi

Saç ekiminde dünyada kullanılan yöntemlerden ikisi FUT ve FUE (Follicular Unit Extraction) teknikleridir. Ülkemizde de güncel olarak en yaygın kullanılan yöntem bunlardan FUE yöntemidir. FUE yöntemi lokal anesteziyle yapılan bir işlemdir. Ense bölgesinden tek tek 0,7 mm uzunluğunda punchlarla iki kulak...

Sakal Ekimi

Sakal, erkekler için büyük önem oluşturmaktadır. Fakat bazı sağlık problemlerinden veya farklı sorunlardan dolayı bazı erkeklerde sakal normalden daha az çıkar. 15 yaşından sonra çıkmaya başlayan sakal genellikle hormon bozukluğu nedeniyle çıkmamaktadır. Sakal probleminin çözümü oldukça basittir...

Kaş Ekimi

Kaş ekimi kaş eksikliği için tıbbi açıdan yapılacak müdahale kaş nakli olarak ön plana çıkmaktadır. İnsan yüzünü bütün olarak ele aldığımızda her parçanın ayrı ve tamamlayıcı bir rolü vardır. Bu parçaların da kendi içinde eksiklikleri olduğunda kişide kendini kötü hissetmesine neden olacak güven eksikliği olarak ortaya çıkar...

Bize Ulaşın

Call Now Button Şimdi Ara