Ücretsiz Ekstra Hizmetler

1

Saç
Analizi
Trikoskop ve bilgisayar kullanarak yaptığımız saç analizi ile saç ekimindeki başarı oranını sizlerle paylaşıyoruz. Köklerinizin ve kafanızdaki deri yapınızın analizi ile saç ekimi sonrası nasıl bir saça sahip olacağınız hakkında sizlere bilgi veriyoruz. Üstelik ücretsiz.

2

İlaç ve Şampuanlar
Saç ekim sonrası kullanılan ilaç ve şampuanlar, operasyon sonrasında dikkat edilmesi ve üzerinde hayli durulması gereken bir alanı oluşturur.Saç Ekimi işlemi sonrası kullanmanız gereken ilaç ve şampuanları sizlere hediye ediyoruz. Bu şekilde saç ekimi sonrası kullanmanız gereken ürünleri eczanelerde aramanıza gerek kalmıyor. Bazen eczanelerde yanlış ürün veriliyor veya eczanelerde ürünler bulunmuyor. Bu şekilde yanlış şampuan kullanımı veya eczane eczane ürünleri aramanızın da önüne geçmiş oluyoruz. Her şey sizlerin konforunuz düşünülerek tasarlandı.

3

Ozon Tedavisi
Ozon tedavisi saç köklerini uyarır ve hücre çoğalmasını sağlar. Ayrıca saç hücrelerini besleyerek saç dökülmesini azaltır. Saç ekimi öncesi sizlere 3-4 gün ara ile 2 seans ücretsiz lokal ozon tedavisi uyguluyoruz. Bu şekilde hem arkadan alınan kökler daha sağlam ve sağlıklı olurken , ekim yapılacak alan da sanki toprağı çapalamış gibi sanki gübrelemiş gibi saç ekimine hazır hale getiriliyor. Sonuçlar çok daha mükemmel oluyor bu şekilde. Daha gür daha sağlıklı saçlara kavuşuyorsunuz bu şekilde.

4

Transport
Anlaşmalı olduğumuz otellerden sizlerin bütçesine uygun olanlardan sizin için rezervasyon yapıyoruz. Geldiğiniz gün sizleri havaalanından alarak otele yerleştiriyoruz. Otelden kliniğe gidiş dönüşlerinizi yine biz organize ediyoruz. Üstelik tüm transportlar ücretsiz.

5

Gala Yemeği
Saç Ekimi sonrasında 3. Gün saçlarınızı yıkıyoruz. O akşam şayet hastamızın acelesi yoksa ülkesine dönmeyecek ise Ankara nın en güzel ve nezih restoranlarından birinde sizleri ağırlamak istiyoruz.

6

Şehir Turu
Saç Ekimi sonrası Ankara ya ait görmeniz gereken yerleri bir rehber eşliğinde ziyaret etmenizi sağlıyoruz. Vakti olan ülkesine hemen dönmeyecek hastalarımızı ağırlamak ve gezdirmek Ankara yı tanıtmak bizler için bir onurdur. Herşey sizin konforunuz için.

7

Yaşam Boyu Medikal Destek
Saç ekimi sonrası sizi kaderinize terk etmiyoruz. Yaşam boyu her zaman 7/24 uzman kadromuzla yanınızda oluyoruz. Her türlü sorularınıza içtenlikle cevap veriyor ve sizi yalnız bırakmıyoruz. Saç ekiminden sonra yıllar geçse dahi ücretsiz danışmanlık hizmeti ile hep yanınızdayız. Olası saç güçlendirme protokollerimizle saçlarınızı her daim koruyor ve kolluyor olacağız.

8

Otel Rezervasyonu
Hastahaneye en yakın ve en güzel otel seçenekleri ile siz değerli misafirlerimizi rahat ettirmek bizim için çok büyük gurur kaynağıdır.

SAÇ EKİMİNDE TECRÜBE

Saç Ekimine ilişkin bütün hizmetleri veriyoruz. En son teknolojik aletlerle, en yeni tekniklerle, çok ahlaklı ve tecrübeli bir ekiple, steril ortamlarda, A Plus hastanelerde, ameliyathane ortamında, uygun fiyatlara kaliteli hizmete ulaşmak için bize fotoğraflarınızı göndermeniz yeterlidir. Aynada her bakışta bizi  güzel bir şekilde  anmak ister misiniz ? Biz çok isteriz… Yaptığımız vaka örneklerini görmek, önceki vakalarımızla tanışmak ve ücretsiz saç analizi için sizleri kliniğimize bir kahve içmeye davet ediyoruz, kırk yıl hatırı olsun diye… Hep iyi hatırlamak ve hatırlanmak için… Amacımız işimizi icra ederken, iyi niyetler, güzel dostluklar biriktirmektir.

Saç Ekimi

Saç ekiminde dünyada kullanılan yöntemlerden ikisi FUT ve FUE (Follicular Unit Extraction) teknikleridir. Ülkemizde de güncel olarak en yaygın kullanılan yöntem bunlardan FUE yöntemidir. FUE yöntemi lokal anesteziyle yapılan bir işlemdir. Ense bölgesinden tek tek 0,7 mm uzunluğunda punchlarla iki kulak...

Sakal Ekimi

Sakal, erkekler için büyük önem oluşturmaktadır. Fakat bazı sağlık problemlerinden veya farklı sorunlardan dolayı bazı erkeklerde sakal normalden daha az çıkar. 15 yaşından sonra çıkmaya başlayan sakal genellikle hormon bozukluğu nedeniyle çıkmamaktadır. Sakal probleminin çözümü oldukça basittir...

Kaş Ekimi

Kaş ekimi kaş eksikliği için tıbbi açıdan yapılacak müdahale kaş nakli olarak ön plana çıkmaktadır. İnsan yüzünü bütün olarak ele aldığımızda her parçanın ayrı ve tamamlayıcı bir rolü vardır. Bu parçaların da kendi içinde eksiklikleri olduğunda kişide kendini kötü hissetmesine neden olacak güven eksikliği olarak ortaya çıkar...

Bize Ulaşın

Call Now Button Şimdi Ara