Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımı Ağrılı Bir İşlem midir?

Microblading 3D Kıl tekniği ile kaş yapımı, tek kullanımlık hijyenik iğnelerle var olan kaşların arasına ince kıl çizimleri yaparak organik boyaların cilde yerleştirilmesidir. Ömürlük değil ama uzun süre kalıcıdır. Mikro, steril ve tek kullanımlık iğne ile doğal ve mineral renklerdeki pigmentlerin  derinin en üst tabakasının , epidermisin  hemen altına işlenmesi süreti ile  yapılan bir işlemdir.

Microblading 3D Kıl Tekniği ile gerçek kaşınızdan ayırt edilemeyecek kadar düzgün, doğal ve dolgun kaşlara sahip olabilirsiniz. Hem de 1-2 saat gibi kısa bir sürede. Microblading, mikro ölçekte, steril ve tek kullanımlık iğnelerle ile doğal ve mineral renklerin deri yüzeyinin hemen altına işlenmesidir. Kullanılan ürünler özellikle yüz için üretildiğinden herhangi bir alerjik durumun oluşmasına yol açmaz. Boyalar , %100 organik ve doğaldır. Bu sebeple işlem sonrasında karşılaşacağınız görüntü,  doğallık ve mükemmelliğin bir yansıması olacaktır.

Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımı,  oldukça güçlü anestezik kremler ile ağrıyı  neredeyse hiç hissetmeyeceğiniz bir uygulamadır. Cilt için uygun lokal anestezik solüsyon ve/veya kremler kullanılarak işlem yapılmaktadır. Ağrı elbette kişiden kişiye değişir. Ağrı eşiği çok düşük olan kişilerde bile işlem son derece rahat ve konforlu bir şekilde yapılabilmektedir. Ağrıyı hissetmemek için kadınlarda adet döneminde bu işlemin yapılması uygun değildir.

İşlem süresi ortalama 2 saattir. İşlem sonrası günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. İyileşme 1 haftada olur. Tam olarak da pigmentlerin cilde oturması  yaklaşık bir ay sürmektedir. 1 ay sonra eksiklere göre bir rötuş kontrolü yapılır.

Özetle  Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımı profesyonel ellerde ağrısız bir işlemdir.

SAÇ EKİMİNDE TECRÜBE

Saç Ekimine ilişkin bütün hizmetleri veriyoruz. En son teknolojik aletlerle, en yeni tekniklerle, çok ahlaklı ve tecrübeli bir ekiple, steril ortamlarda, A Plus hastanelerde, ameliyathane ortamında, uygun fiyatlara kaliteli hizmete ulaşmak için bize fotoğraflarınızı göndermeniz yeterlidir. Aynada her bakışta bizi  güzel bir şekilde  anmak ister misiniz ? Biz çok isteriz… Yaptığımız vaka örneklerini görmek, önceki vakalarımızla tanışmak ve ücretsiz saç analizi için sizleri kliniğimize bir kahve içmeye davet ediyoruz, kırk yıl hatırı olsun diye… Hep iyi hatırlamak ve hatırlanmak için… Amacımız işimizi icra ederken, iyi niyetler, güzel dostluklar biriktirmektir.

Saç Ekimi

Saç ekiminde dünyada kullanılan yöntemlerden ikisi FUT ve FUE (Follicular Unit Extraction) teknikleridir. Ülkemizde de güncel olarak en yaygın kullanılan yöntem bunlardan FUE yöntemidir. FUE yöntemi lokal anesteziyle yapılan bir işlemdir. Ense bölgesinden tek tek 0,7 mm uzunluğunda punchlarla iki kulak...

Sakal Ekimi

Sakal, erkekler için büyük önem oluşturmaktadır. Fakat bazı sağlık problemlerinden veya farklı sorunlardan dolayı bazı erkeklerde sakal normalden daha az çıkar. 15 yaşından sonra çıkmaya başlayan sakal genellikle hormon bozukluğu nedeniyle çıkmamaktadır. Sakal probleminin çözümü oldukça basittir...

Kaş Ekimi

Kaş ekimi kaş eksikliği için tıbbi açıdan yapılacak müdahale kaş nakli olarak ön plana çıkmaktadır. İnsan yüzünü bütün olarak ele aldığımızda her parçanın ayrı ve tamamlayıcı bir rolü vardır. Bu parçaların da kendi içinde eksiklikleri olduğunda kişide kendini kötü hissetmesine neden olacak güven eksikliği olarak ortaya çıkar...

Bize Ulaşın

Call Now Button Şimdi Ara