Kıl Tekniği Kaş Yapımında Kullanılan Boyalar

Microblading 3D Kıl Tekniği, mikro iğneler ile kaşı şekillendiren ve kıl efekti veren yarı kalıcı bir makyaj uygulamasıdır.

Microblading 3 D Kıl Tekniği işlemi dövme ile aynı şey değildir. Dövme çok daha kalıcı bir işlem iken Microblading yöntemi yarı kalıcı bir uygulamadır. Dövmede pigment (boya) derinin daha alt katmanlarına verilirken , Mikroblading Kıl Tekniği Kaş Yapımında pigment (boya) derinin daha yüzeysel katmanlarında kalır. Bu nedenle bu işlem kalıcı değil, yarı kalıcıdır.

Dünyaca ünlü bir marka olan Phibrows artisti uzmanlarımız ve phibrows markası ürünleri ile çalışmaktayız. Kişiye özel tek kullanımlık steril ürünler kullanıyoruz. Kullandığımız boyalar Phibrow boyalarıdır ve Avrupa Birliği ülkelerinde satışı serbest olan onaylı ürünlerdir. Microblading işleminde pigmentlerin rengi , cilt renginize ve saç renginize uygun olarak seçilir. Kaş üzerine yapılan bu yöntem dövme tekniğine benzer bir şekilde anestezik kremler uygulanarak yapılmaktadır. Profesyonel bir uygulama ve doğru ürün ile oldukça natürel bir sonuç elde etmek mümkündür.

Kullandığımız son derece kaliteli boyalar, ciltte işlem sonrası gri ve kırmızıya dönen renk bırakmaz. Kalitesiz boyalar ise hem ağır metal (civa vb) içerir hem de sonrasında cilt üzerinde istenmeyen bir renk bırakır. Kullanılan boya çok önemlidir. İşlemin ne kadar kalıcılığa sahip olacağını da boyanın kalitesi etkiler. Kıl Tekniği kaş yaptırmadan önce mutlaka kullanılacak boyanın kalitesi ve onayları sorulmalıdır.

SAÇ EKİMİNDE TECRÜBE

Saç Ekimine ilişkin bütün hizmetleri veriyoruz. En son teknolojik aletlerle, en yeni tekniklerle, çok ahlaklı ve tecrübeli bir ekiple, steril ortamlarda, A Plus hastanelerde, ameliyathane ortamında, uygun fiyatlara kaliteli hizmete ulaşmak için bize fotoğraflarınızı göndermeniz yeterlidir. Aynada her bakışta bizi  güzel bir şekilde  anmak ister misiniz ? Biz çok isteriz… Yaptığımız vaka örneklerini görmek, önceki vakalarımızla tanışmak ve ücretsiz saç analizi için sizleri kliniğimize bir kahve içmeye davet ediyoruz, kırk yıl hatırı olsun diye… Hep iyi hatırlamak ve hatırlanmak için… Amacımız işimizi icra ederken, iyi niyetler, güzel dostluklar biriktirmektir.

Saç Ekimi

Saç ekiminde dünyada kullanılan yöntemlerden ikisi FUT ve FUE (Follicular Unit Extraction) teknikleridir. Ülkemizde de güncel olarak en yaygın kullanılan yöntem bunlardan FUE yöntemidir. FUE yöntemi lokal anesteziyle yapılan bir işlemdir. Ense bölgesinden tek tek 0,7 mm uzunluğunda punchlarla iki kulak...

Sakal Ekimi

Sakal, erkekler için büyük önem oluşturmaktadır. Fakat bazı sağlık problemlerinden veya farklı sorunlardan dolayı bazı erkeklerde sakal normalden daha az çıkar. 15 yaşından sonra çıkmaya başlayan sakal genellikle hormon bozukluğu nedeniyle çıkmamaktadır. Sakal probleminin çözümü oldukça basittir...

Kaş Ekimi

Kaş ekimi kaş eksikliği için tıbbi açıdan yapılacak müdahale kaş nakli olarak ön plana çıkmaktadır. İnsan yüzünü bütün olarak ele aldığımızda her parçanın ayrı ve tamamlayıcı bir rolü vardır. Bu parçaların da kendi içinde eksiklikleri olduğunda kişide kendini kötü hissetmesine neden olacak güven eksikliği olarak ortaya çıkar...

Bize Ulaşın

Call Now Button Şimdi Ara