Kıl Tekniği Kaş Yapımı Öncesinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kıl tekniği kaş yapımı öncesinde dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Mümkün ise bu noktalara dikkat edilmelidir ve gereği yapılmalıdır.

Yoğun kafein içeren içecekler ve bitki çayları işlemden en az 1 gün önce kesilmelidir. Kan sulandırıcı ilaçlar kullanılıyorsa bu konuda doktorunuz ve işlemi yapacak uzmanınız bilgilendirilmelidir.

Uygulama regl döneminden (adet dönemi ) önce veya sonra yapılmalıdır. Regl döneminde  ağrı hassasiyeti artacağı için uygulama konforlu yapılamaz. Ayrıca regl döneminde fazla kanama olabilir. Kadınlar bu dönemde çok hassas olacakları için yapılan işlemi beğenmeyebilirler.

Kronik bir hastalık ve diğer özel sağlık sorunlarının varlığında  mutlaka doktorunuzu ve işlemi yapacak kişiyi bilgilendirmeniz gerekir.

Bulaşıcı bir hastalık var ise bu konuda bilgilendirme yapılmalıdır.

Kanama ve pıhtılaşma bozukluğu var ise bu işlemin yapılmaması daha uygundur.

SAÇ EKİMİNDE TECRÜBE

Saç Ekimine ilişkin bütün hizmetleri veriyoruz. En son teknolojik aletlerle, en yeni tekniklerle, çok ahlaklı ve tecrübeli bir ekiple, steril ortamlarda, A Plus hastanelerde, ameliyathane ortamında, uygun fiyatlara kaliteli hizmete ulaşmak için bize fotoğraflarınızı göndermeniz yeterlidir. Aynada her bakışta bizi  güzel bir şekilde  anmak ister misiniz ? Biz çok isteriz… Yaptığımız vaka örneklerini görmek, önceki vakalarımızla tanışmak ve ücretsiz saç analizi için sizleri kliniğimize bir kahve içmeye davet ediyoruz, kırk yıl hatırı olsun diye… Hep iyi hatırlamak ve hatırlanmak için… Amacımız işimizi icra ederken, iyi niyetler, güzel dostluklar biriktirmektir.

Saç Ekimi

Saç ekiminde dünyada kullanılan yöntemlerden ikisi FUT ve FUE (Follicular Unit Extraction) teknikleridir. Ülkemizde de güncel olarak en yaygın kullanılan yöntem bunlardan FUE yöntemidir. FUE yöntemi lokal anesteziyle yapılan bir işlemdir. Ense bölgesinden tek tek 0,7 mm uzunluğunda punchlarla iki kulak...

Sakal Ekimi

Sakal, erkekler için büyük önem oluşturmaktadır. Fakat bazı sağlık problemlerinden veya farklı sorunlardan dolayı bazı erkeklerde sakal normalden daha az çıkar. 15 yaşından sonra çıkmaya başlayan sakal genellikle hormon bozukluğu nedeniyle çıkmamaktadır. Sakal probleminin çözümü oldukça basittir...

Kaş Ekimi

Kaş ekimi kaş eksikliği için tıbbi açıdan yapılacak müdahale kaş nakli olarak ön plana çıkmaktadır. İnsan yüzünü bütün olarak ele aldığımızda her parçanın ayrı ve tamamlayıcı bir rolü vardır. Bu parçaların da kendi içinde eksiklikleri olduğunda kişide kendini kötü hissetmesine neden olacak güven eksikliği olarak ortaya çıkar...

Bize Ulaşın

Call Now Button Şimdi Ara